Meist

3xS partnerid OÜ'ga on Sinu firma raamatupidamine kindlates kätes. Taskukohase hinnaga, minimeeritud ajakuluga ja Teie jaoks võimalikult kerge vaevaga kindlustame Teile kvaliteetse töö ja heaolu.

Teenus

3xS Partnerid OÜ pakub kvaliteetset ja personaalset raamatupidamisteenust Iga suurusega osaühingutele taskukohase hinnaga. Teil ei ole vaja teha muud, kuid toimetada korra kuus meieni oma eelmise kuu dokumendid – ülejäänu eest hoolitseme juba meie.

Milleks Raamatupidaja?

Raamatupidamisteenuse sisseostmise eelis alternatiivide ees on kindlasti aja ja raha säästmine ning võimalus pühenduda maksimaalselt oma põhitegevusele. Raamatupidamise sisseostmisega on teil võimalik vähendada oma ettevõtte raamatupidamisega seotud üldhalduskulusid – raamatupidaja palk ja sellega kaasnevad maksud, igakuised bürookaubad ja sidekulud, oma raamatupidamistarkvara olemasolu jpm.

Personaalsus

Te olete asutanud uue ettevõtte, millel puudub veel raamatupidamine? Olete juba mõnda aega tegutsenud, kuid raamatupidamine on jäänud unarusse?
Või soovite Te oma praegust raamatupidamise teenusepakkujat vahetada?
Igal juhul oleme meie Teie jaoks olemas!

Usaldusväärsus

Meil on ka hea meel teatada, et 2016.aasta lõpus läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusel väljastati 3xS Partnerid OÜ-le sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte 2016”.

Teie Raamatupidaja

Merike Siirus

Raamatupidaja

Merike Siirusel on üle 15 aasta kogemusi ning on tänaseks raamatupidamist teinud eesti suurimatele ettevõtetele. Merike usub, et raamatupidamine peaks olema igale kliendile võimalikult isikupärane ning lihtne, et iga ettevõte saaks muretult tegutseda oma põhitöödega.

Telefon: +372 5629 1793

merike%20siirus_edited.jpg